President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

“Європейський”

  • Вишуканий зал площею 579м2, оформлений в класичному стилі з використанням пастельних тонів, за необхідністю може бути розділений на два незалежних приміщення. Даний зал є ідеальним місцем для проведення, як великої конференції, так і банкету або фуршету. Зал обладнаний екраном і фліп-чартом.
Запит на подію

Назва
залу

театр

класна кімната

круглий стіл

п-стіл

т-стіл

банкет

фуршет

площа,
кв.м.

Кількість
гостей

ширина/довжина/
висота

Банкетный зал

“Європейський”280120706060250500579-21,6/25,3/3,0

«Європейський» – це розкішний зал з вишуканим дизайном в класичному стилі. Просторий і світлий, даний зал є відмінним варіантом для проведення заходів будь-якого масштабу: конференції, фуршету, банкету або весілля.

Інтер’єр залу виконаний в пастельних тонах, завдяки чому він виглядає по-особливому урочисто. Великі панорамні вікна освітлюють зал денним світлом, а багаторівневе регульоване освітлення дозволяє створювати відповідну заходу атмосферу, як в денний, так і в вечірній час.

Зал може бути оснащений сценою для виступів, а також екраном і фліп-чартом. Будь-яке додаткове технічне обладнання для проведення заходів ви можете замовити в «Президент Готелі».

В даному залі ми пропонуємо широкі можливості організації простору. Залежно від виду і кількості учасників заходу, посадка гостей може бути здійснена різними способами: «театр», «загальний стіл», «клас», «П-стіл» і «Т-стіл».

Ще однією перевагою організації простору в даному залі є можливість його трансформації в два окремих приміщення, що зручно для проведення заходів будь-якого масштабу. Наша команда організує повне оснащення залу для проведення урочистої або ділової події.

Крім того, перевагою для проведення заходів в «Президент Готелі» є його зручне місце розташування (центр міста) та можливість поселення гостей в комфортабельні номери. Гостям готелю ми пропонуємо висококласний сервіс, як для відпочинку, так і для проведення ділових зустрічей.

Дізнайтеся більше про переваги організації заходу в залі «Європейський» – зв’яжіться з нами прямо зараз!