Президент Готель
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53

 • +38 (044) 256-32-55
  вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

  Секція С (D)

  • Чотири автономних приміщення з шумопоглинаючими перегородками, які при необхідності можуть об’єднуватись між собою. Загальна площа секцій - 193 м2. Кожна з секцій обладнана фліп-чартом та екраном.
  Запит на подію

  Назва
  залу

  театр

  класна кімната

  круглий стіл

  п-стіл

  т-стіл

  банкет

  фуршет

  площа,
  кв.м.

  Кількість
  гостей

  ширина/довжина/
  висота

  Конференц-зал

  Секція С (D) 20 15 16 12 10 - - 27 (33) - 4,4/6,2/2,8

  Секція C (D) – це приміщення площею 27 (33) м2, яке призначене для проведення ділових заходів: конференцій, презентацій, семінарів. Якщо Вам потрібно організувати бізнес захід на 15-20 осіб, секція C (D) стане ідеальним варіантом.

  Приміщення секції повністю автономне, доступні широкі можливості її трансформації за допомогою спеціальних перегородок. Збільшити площу секцій C (D) можна шляхом об’єднання з іншими секціями.

  Оформлення секції виконано в діловому стилі з використанням світлих тонів. Рівномірна система освітлення по периметру дозволяє регулювати яскравість освітлення в приміщенні. Секція оснащена ергономічними меблями: зручні стільці і столи спеціально призначені для комфортної тривалої роботи.

  Зал оснащений екраном для візуальних презентацій, а також фліп-чартом. За необхідністю, можлива оренда будь-якого додаткового технічного обладнання в «Президент Готелі».

  Залежно від формату заходу і кількості учасників, команда готелю пропонує різні варіанти розсадки в секції C (D): у вигляді «театру», «класу», «П-столу», «Т-столу» або «загального столу». Команда «Президент Готелю» не тільки допоможе визначити найбільш оптимальний варіант розсадження, але і повністю підготує зал до події. Ми пропонуємо якісне обслуговування і високий рівень організації заходів будь-якої складності.

  Додатковою перевагою проведення Вашого заходу в «Президент Готелі» стане можливість розміщення його учасників в номерах п’яти різних категорій. Зручне розташування в центрі міста і висококласний сервіс готелю дозволять гостям з комфортом відпочити після робочого дня і відвідати головні визначні пам’ятки столиці.

  Зв’яжіться з нами зараз, щоб скористатися всіма перевагами організації заходу в секції C (D).