President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

Секція С (D)

  • Чотири автономних приміщення з шумопоглинаючими перегородками, які при необхідності можуть об’єднуватись між собою. Загальна площа секцій - 193 м2. Кожна з секцій обладнана фліп-чартом та екраном.
Запит на подію

Назва
залу

театр

класна кімната

круглий стіл

п-стіл

т-стіл

банкет

фуршет

площа,
кв.м.

Кількість
гостей

ширина/довжина/
висота

Конференц-зал

Секція С (D)2015161210--27 (33)-4,4/6,2/2,8

Секція C (D) – це приміщення площею 27 (33) м2, яке призначене для проведення ділових заходів: конференцій, презентацій, семінарів. Якщо Вам потрібно організувати бізнес захід на 15-20 осіб, секція C (D) стане ідеальним варіантом.

Приміщення секції повністю автономне, доступні широкі можливості її трансформації за допомогою спеціальних перегородок. Збільшити площу секцій C (D) можна шляхом об’єднання з іншими секціями.

Оформлення секції виконано в діловому стилі з використанням світлих тонів. Рівномірна система освітлення по периметру дозволяє регулювати яскравість освітлення в приміщенні. Секція оснащена ергономічними меблями: зручні стільці і столи спеціально призначені для комфортної тривалої роботи.

Зал оснащений екраном для візуальних презентацій, а також фліп-чартом. За необхідністю, можлива оренда будь-якого додаткового технічного обладнання в «Президент Готелі».

Залежно від формату заходу і кількості учасників, команда готелю пропонує різні варіанти розсадки в секції C (D): у вигляді «театру», «класу», «П-столу», «Т-столу» або «загального столу». Команда «Президент Готелю» не тільки допоможе визначити найбільш оптимальний варіант розсадження, але і повністю підготує зал до події. Ми пропонуємо якісне обслуговування і високий рівень організації заходів будь-якої складності.

Додатковою перевагою проведення Вашого заходу в «Президент Готелі» стане можливість розміщення його учасників в номерах п’яти різних категорій. Зручне розташування в центрі міста і висококласний сервіс готелю дозволять гостям з комфортом відпочити після робочого дня і відвідати головні визначні пам’ятки столиці.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб скористатися всіма перевагами організації заходу в секції C (D).