President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

Секция Е

  • Зал, площею 40 м2, призначений для проведення конференцій і ділових зустрічей, вміщує до 30 осіб. Зал обладнаний екраном і фліп-чартом.
Запит на подію

Назва
залу

театр

класна кімната

круглий стіл

п-стіл

т-стіл

банкет

фуршет

площа,
кв.м.

Кількість
гостей

ширина/довжина/
висота

Конференц-зал

Секция Е3020202020--43-4,4/9,8/2,8

Секція Е – це приміщення середніх розмірів, яке спеціально обладнане для проведення ділових заходів. Якщо вам потрібно організувати семінар, конференцію або ділову зустріч на 20-30 осіб, секція Е стане ідеальним варіантом.

Оформлення залу виконано в сучасному стилі: світлі спокійні тони у поєднанні з рівномірним освітленням по периметру, створюють приємну робочу атмосферу. Секція E оснащена зручними для тривалої роботи меблями: комфортними столами та м’якими стільцями. Для візуальних презентацій у залі може бути встановлений екран, а також фліп-чарт. Оренду додаткового технічного обладнання будь-якого типу організатори заходу можуть замовити в «Президент Готелі».

В даній секції доступні різні варіанти розсадки, залежно від виду заходу та кількості учасників: «театр», «класна кімната», «загальний стіл», «П-стіл» або «Т-стіл».

Площа секції – 40 м2 дозволяє розмістити максимально до 30 осіб.

Команда «Президент Готелю» допоможе організаторам визначитися з найбільш підходящим варіантом розсадки гостей  та повністю підготує зал до майбутнього заходу. Ми пропонуємо якісну організацію та надаємо висококласне обслуговування подій будь-якої складності.

Додатковою перевагою проведення ділових заходів у «Президент Готель» є можливість розміщення його учасників у комфортабельних номерах. Ми пропонуємо гостям номери п’яти різних категорій, а також широкий вибір послуг для роботи та відпочинку.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися про всі можливості проведення заходів в секції Е та забронювати зал на потрібні дати.