Президент Готель
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53

 • +38 (044) 256-32-55
  вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

  Секція А (В)

  • Чотири автономних приміщення з шумопоглинаючими перегородками, які при необхідності можуть об’єднуватись між собою. Загальна площа секцій - 193 м2. Кожна з секцій обладнана фліп-чартом та екраном.
  Запит на подію

  Назва
  залу

  театр

  класна кімната

  круглий стіл

  п-стіл

  т-стіл

  банкет

  фуршет

  площа,
  кв.м.

  Кількість
  гостей

  ширина/довжина/
  висота

  Конференц-зал

  Секція А (В) 50 30 25 28 28 - - 60 (66) - 7,2/9,4/2,8

  Секція A (B) – це просторе приміщення площею 60 (66) м2, яке спеціально обладнане для проведення ділових заходів: конференцій, презентацій та семінарів.

  Зал має прямокутну форму, завдяки чому в ньому легко організувати будь-який вид розсадки: “театр”, “клас”, “П-стіл”, “Т-стіл” або “загальний стіл”. Команда «Президент Готелю» допоможе підібрати оптимальний варіант посадки гостей залежно від формату заходу та кількості учасників.

  Максимальна місткість секції A (B) – 50 осіб (розсадка «театр»).

  Секція A (B) представляє собою незалежне приміщення, яке обладнане спеціальними перегородками. Оформлена в діловому стилі і оснащена рівномірним освітленням по периметру, ця секція є ідеальним місцем для проведення бізнес-заходів. Світлі тони зали візуально розширюють простір, створюючи сприятливу для роботи атмосферу.

  Секція A (B) обладнана зручними меблями: тут можна встановити столи різних розмірів та м’які стільці, що дасть можливість учасникам заходу працювати з комфортом тривалий час.

  В секції можна встановити великий екран для презентацій і фліп-чарт. Додаткове технічне обладнання Ви можете взяти в оренду в «Президент Готелі». Наша команда подбає про організацію заходу та підготує зал до майбутньої події.

  Перевагою проведення заходів в секціях A і B є широкі можливості трансформації їх простору – дані секції можна об’єднати між собою або з іншими секціями для отримання залів різної площі.

  Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися про можливості проведення заходів у секціях A (B) та забронювати конференц-зал на потрібні дати.