President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

Секція А+В

  • Чотири автономних приміщення з шумопоглинаючими перегородками, які при необхідності можуть об’єднуватись між собою. Загальна площа секцій - 193 м2. Кожна з секцій обладнана фліп-чартом та екраном.
Запит на подію

Назва
залу

театр

класна кімната

круглий стіл

п-стіл

т-стіл

банкет

фуршет

площа,
кв.м.

Кількість
гостей

ширина/довжина/
висота

Конференц-зал

Секція А+В10070454030--132-9.4/14.0/2.8

Секція А+В – це просторе приміщення загальною площею 132 м2, яке спеціально обладнане для проведення ділових заходів. Якщо Вам потрібно організувати семінар, конференцію або презентацію на 50-70 осіб, секція А+В стане ідеальним місцем.

Одною з основних переваг проведення заходу в секції А+В є можливість трансформації її простору – площу секції можна збільшити шляхом додаткового об’єднання з іншими секціями. Зміна  площі здійснюється за допомогою спеціальних перегородок.

Секція А+В являє собою незалежне приміщення, яке оформлене в діловому стилі: інтер’єр виконаний в спокійних світлих тонах. Зал обладнаний сучасною системою освітлення, рівень яскравості світла можна регулювати в залежності від потреб. У секції встановлені меблі для проведення ділових заходів: зручні стільці і столи, за якими комфортно працювати тривалий час. Також в секції може бути встановлений великий екран для візуальних презентацій і фліп-чарт. Додаткове обладнання (звукове та візуальне) організатори можуть замовити в «Президент Готелі».

Команда готелю пропонує кілька варіантів розсадки для учасників заходу: «класна кімната», «театр», «загальний стіл», «Т-стіл», «П-стіл». Максимально в секції А+В можна розмістити до 100 осіб (розсадка «театр»). Залежно від кількості учасників і формату заходу, буде підібраний найбільш оптимальний варіант посадки гостей.

У «Президент Готелі» Вам запропонують якісну організацію і високий рівень обслуговування конференції будь-якої складності.

Щоб дізнатися більше про можливості організації заходу в секції А+В і забронювати зал на потрібні дати, зв’яжіться з нами зараз.