President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

Президент Хол

  • Oкремо розташована будівля в готельному комплексі Президент Готель, яка ідеально підходить для проведення великих конференцій, виставок, презентацій і шоу-програм. Комфортабельний зал вміщає 465 осіб, оснащений сценою, екраном, професійним освітлювальним обладнанням, гримерною і ВІП-кімнатами. До залу примикає просторий трирівневий хол, з виставковою площею, гардеробом і баром.
Запит на подію

Назва
залу

театр

класна кімната

круглий стіл

п-стіл

т-стіл

банкет

фуршет

площа,
кв.м.

Кількість
гостей

ширина/довжина/
висота

КОНФЕРЕНЦ ЗАЛА

Президент Хол465------350-18,5/19,0/6,0

«Президент Хол» – це спеціально обладнана будівля на території готелю для проведення великих конференцій, виставок, семінарів, презентацій та концертів.

Якщо Вам необхідно організувати масштабний захід на високому рівні – «Президент Хол» задовольнить всі Ваші запити.

Концертний зал представляє собою просторе і багатофункціональне приміщення з великою сценою і зручними кріслами (465 посадкових місць). Зал спроектований за типом «амфітеатру», що дозволяє глядачам з комфортом спостерігати за тим, що відбувається на сцені з будь-якого місця.

Зал оснащений великим екраном для візуальних презентацій і професійним світловим обладнанням. Установку додаткового технічного оснащення для шоу-програм і конференцій Ви можете замовити в «Президент Готелі».

Для спікерів та артистів в «Президент Холі» передбачені гримувальна та окрема VIP-кімната, де можна з комфортом підготуватися до виступу або відпочити.

У будівлі «Президент Холу» є великий трирівневий хол. Тут є простора площа для проведення виставок, гардероб і бар. У перервах між виступами та після заходів, учасники можуть відпочити за чашкою кави і поспілкуватися у неформальній обстановці.

Крім того, можливість поселення Ваших гостей у комфортабельних номерах готелю – це додаткова перевага для проведення заходу в «Президент Холі».

Професійна команда «Президент Готелю», з радістю, допоможе організувати захід будь-якої складності і позбавить Вас від турбот пов’язаних з його підготовкою.