President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

“Печерськ”

  • Вишуканий зал, площею 54 м2, призначений для проведення переговорів, ділових зустрічей і банкетів для 18 осіб. Зал оформлений в класичному стилі та обладнаний екраном, фліп-чартом і мультимедійною панеллю.
Запит на подію

Назва
залу

театр

класна кімната

круглий стіл

п-стіл

т-стіл

банкет

фуршет

площа,
кв.м.

Кількість
гостей

ширина/довжина/
висота

Банкетный зал

“Печерськ”3015202012203054-5,4/10,0/2,9

«Печерськ» – це середній за розміром зал з вишуканим оформленням в класичному стилі. Якщо Вам потрібно провести важливі переговори, ділову зустріч або організувати бенкет для 15-20 осіб, зал «Печерськ» – це ідеальний варіант.

Оформлення залу витримане в пастельних і кавових тонах, що однаково добре підходить для створення сприятливої робочої або урочистої атмосфери. Класичний стиль інтер’єру доповнює сучасне багаторівневе освітлення, яскравість якого регулюється в залежності від потреб. У залі є три вікна, завдяки яким в денний час зал добре освітлений.

Зал оснащений ергономічними меблями: зручними для роботи столами і м’якими стільцями.

Зал обладнаний мультимедійною панеллю, може бути встановлений великий екран і фліп-чарт. Додатково «Президент Готель» пропонує послуги оренди будь-якого звукового і візуального обладнання.

Розсадку гостей в залі «Печерськ» можна здійснити різними способами: «театр», «клас», «П-стіл», «Т-стіл», «загальний стіл», «фуршет» і «бенкет». Площа залу 54 м2 дозволяє розмістити до 30 осіб. Залежно від виду і кількості учасників, команда «Президент Готелю» допоможе Вам визначитися з оптимальним варіантом посадки гостей. Наші організатори повністю підготують зал до майбутньої події і забезпечать якісне обслуговування заходу.

Ще однією перевагою організації події в залі «Печерськ» є можливість зручного поселення учасників в «Президент Готелі». Ми пропонуємо розміщення в комфортабельних номерах п’яти категорій, відмінний сервіс та широкий спектр послуг для роботи і відпочинку.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше про можливості організації заходу в залі «Печерськ».