Президент Готель
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53

 • +38 (044) 256-32-55
  вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

  “Печерськ”

  • Вишуканий зал, площею 54 м2, призначений для проведення переговорів, ділових зустрічей і банкетів для 18 осіб. Зал оформлений в класичному стилі та обладнаний екраном, фліп-чартом і мультимедійною панеллю.
  Запит на подію

  Назва
  залу

  театр

  класна кімната

  круглий стіл

  п-стіл

  т-стіл

  банкет

  фуршет

  площа,
  кв.м.

  Кількість
  гостей

  ширина/довжина/
  висота

  Банкетный зал

  “Печерськ” 30 15 20 20 12 20 30 54 - 5,4/10,0/2,9

  «Печерськ» – це середній за розміром зал з вишуканим оформленням в класичному стилі. Якщо Вам потрібно провести важливі переговори, ділову зустріч або організувати бенкет для 15-20 осіб, зал «Печерськ» – це ідеальний варіант.

  Оформлення залу витримане в пастельних і кавових тонах, що однаково добре підходить для створення сприятливої робочої або урочистої атмосфери. Класичний стиль інтер’єру доповнює сучасне багаторівневе освітлення, яскравість якого регулюється в залежності від потреб. У залі є три вікна, завдяки яким в денний час зал добре освітлений.

  Зал оснащений ергономічними меблями: зручними для роботи столами і м’якими стільцями.

  Зал обладнаний мультимедійною панеллю, може бути встановлений великий екран і фліп-чарт. Додатково «Президент Готель» пропонує послуги оренди будь-якого звукового і візуального обладнання.

  Розсадку гостей в залі «Печерськ» можна здійснити різними способами: «театр», «клас», «П-стіл», «Т-стіл», «загальний стіл», «фуршет» і «бенкет». Площа залу 54 м2 дозволяє розмістити до 30 осіб. Залежно від виду і кількості учасників, команда «Президент Готелю» допоможе Вам визначитися з оптимальним варіантом посадки гостей. Наші організатори повністю підготують зал до майбутньої події і забезпечать якісне обслуговування заходу.

  Ще однією перевагою організації події в залі «Печерськ» є можливість зручного поселення учасників в «Президент Готелі». Ми пропонуємо розміщення в комфортабельних номерах п’яти категорій, відмінний сервіс та широкий спектр послуг для роботи і відпочинку.

  Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше про можливості організації заходу в залі «Печерськ».