President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

“Одеса”

  • Затишний зал, площею 40 м2, призначений для проведення конференцій і ділових зустрічей, вміщує до 30 осіб. Зал оформлений в діловому стилі і обладнаний екраном, фліп-чартом і мультимедійної панеллю.
Запит на подію

Назва
залу

театр

класна кімната

круглий стіл

п-стіл

т-стіл

банкет

фуршет

площа,
кв.м.

Кількість
гостей

ширина/довжина/
висота

Конференц-зал

“Одеса”3015-----40-5.6/6.9/2.25

Конференц-зал «Одеса» – це зал середніх розмірів, який оснащений всім необхідним для проведення ділових заходів. Якщо Вам потрібно організувати презентацію, конференцію, семінар чи ділову зустріч, зал «Одеса» стане відмінним варіантом.

Оформлення залу «Одеса» виконано в діловому стилі: пастельні світлі тони в поєднанні з кавовими відтінками створюють спокійну і сприятливу для роботи атмосферу. Система багаторівневого освітлення доповнює оформлення залу і дозволяє регулювати рівень світла в будь-який час доби. У денний час зал освітлюється природним світлом завдяки наявності великих вікон.

Конференц-зал «Одеса» оснащений ергономічними меблями: столами і стільцями, які відмінно підійдуть для тривалої і комфортної роботи. Зал може бути обладнаний екраном і фліп-чартом. Також в «Президент Готелі» доступна оренда всіх видів технічного обладнання для проведення будь-яких заходів.

Конференц-зал «Одеса», загальною площею 40 м2, максимально вміщує до 30 осіб. В даному залі можливі два види розсадження – «театр» і «клас».

Залежно від виду події і кількості учасників, команда «Президент Готелю» підбере оптимальний варіант розсадки гостей і підготує зал до заходу. Ми пропонуємо якісну організацію і висококласне обслуговування конференції будь-якої складності.

Зв’яжіться з нами зараз і дізнайтеся більше про переваги проведення ділового заходу в «Президент Готелі» та можливості забронювати зал «Одеса» на необхідні дати.