President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

“Київ”

  • Камерний зал, площею 54 м2, призначений для проведення конференцій, ділових зустрічей, банкетів та фуршетів для 30 осіб. Зал оформлений в класичному стилі та обладнаний екраном і фліп-чартом.
Запит на подію

Назва
залу

театр

класна кімната

круглий стіл

п-стіл

т-стіл

банкет

фуршет

площа,
кв.м.

Кількість
гостей

ширина/довжина/
висота

Банкетный зал

“Київ”3015181812183054-5,4/10,0/2,9

«Київ» – це зал середнього розміру, який спеціально обладнаний для проведення ділових і урочистих заходів. Загальна площа залу – 54 м2 дозволяє комфортно розмістити до 30 осіб.

Залежно від виду і розміру заходу, команда організаторів «Президент Готелю» запропонує різні варіанти розсадки гостей. Для семінарів, конференцій та ділових зустрічей посадкові місця можуть бути розміщені у вигляді «театру», «класу», «загального столу», «Т-столу» або «П-столу». Для святкових заходів в цьому залі може бути організований бенкет або фуршет. Наша команда повністю підготує зал до події і забезпечить висококласне обслуговування.

Оформлення залу виконано в класичному стилі: пастельні відтінки в інтер’єрі створюють комфортну атмосферу, як для роботи, так і для відпочинку. Великі вікна освітлюють зал в денний час, а ввечері оптимальний рівень світла забезпечує багаторівнева система освітлення.

Зал «Київ» оснащений ергономічними меблями: зручними для роботи столами і м’якими стільцями. У залі може бути встановлений екран і фліп-чарт, інше додаткове технічне обладнання для проведення заходу, ви можете замовити в «Президент Готелі».

Крім того, учасникам заходу пропонується комфортне розміщення в номерах «Президент Готелю». Перевагами проживання в нашому готелі є: вигідне місце розташування в центрі Києва, вибір номерів п’яти різних категорій, високий рівень обслуговування і широкий спектр послуг для гостей.

Забронюйте зал «Київ» для проведення заходу вже зараз.