President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

“Харків”

  • Затишний зал, площею 40 м2, призначений для проведення конференцій і ділових зустрічей, вміщує до 30 осіб. Зал оформлений в діловому стилі і обладнаний екраном, фліп-чартом і мультимедійної панеллю.
Запит на подію

Назва
залу

театр

класна кімната

круглий стіл

п-стіл

т-стіл

банкет

фуршет

площа,
кв.м.

Кількість
гостей

ширина/довжина/
висота

Конференц-зал

“Харків”3015-----40-5,6/6,9/2,25

Зал «Харків» спеціально обладнаний для проведення ділових заходів і зустрічей: конференцій, презентацій і бізнес-семінарів. Зал оформлений в сучасному стилі і оснащений всім необхідним для проведення заходів різної складності.

В оформленні залу переважають пастельні і кавові відтінки, які створюють комфортну для роботи атмосферу. Ергономічні меблі доповнюють інтер’єр: зручні столи і м’які стільці дозволяють тривалий час працювати з комфортом. Достатній рівень освітлення в приміщенні забезпечується завдяки великим вікнам та багаторівневій системі освітлення.

Для заходів різного типу, команда «Президент Готелю» пропонує кілька варіантів розсадки: «театр», «класна кімната» та «П-стіл». Максимальна місткість залу «Харків» – 30 осіб (розсадка «театр»).

Ми завжди готові запропонувати кращі варіанти розміщення гостей в залежності від цілей заходу. Наша команда підготує зал до проведення події і забезпечить високий рівень обслуговування гостей.

Технічне оснащення залу розроблено з урахуванням потреб учасників ділових заходів. Зал обладнаний мультимедійною панеллю і може бути оснащений екраном і фліп-чартом. Крім того, доступні послуги оренди додаткового технічного обладнання для проведення заходів будь-якої складності.

Ще однією перевагою організації заходу в «Президент Готелі» є можливість розміщення його учасників в комфортабельних номерах. Ми пропонуємо висококласний сервіс, номери п’яти різних категорій на вибір і додаткові послуги для комфортного відпочинку і продуктивної роботи наших гостей.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше інформації про можливості проведення Вашого заходу в «Президент Готелі».