President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53
+38 (044) 256-32-55
вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601
Головна акції Обновлений фітнес-центр
Обновлений фітнес-центр

Обновлений фітнес-центр

22.05.2017

Запрошуємо всіх наших гостей відвідати оновлений фітнес-центр «Президент Готелю»! Приємно розслабитися і провести час з користю для себе після насиченого справами дня. У нашому оздоровчому центрі Ви знайдете все необхідне для розслаблюючого відпочинку або активного проведення часу – тренажерний зал, басейн, російську баню і фінську сауну.

Фітнес зал обладнаний сучасними тренажерами для силових і кардіо-тренувань різного ступеня складності. Незалежно від того, новачок ви чи професіонал у фітнесі, в нашому залі ви знайдете все необхідне для підтримки тіла в найкращій фізичній формі. У фітнес-центрі також є можливість відвідати російську баню і фінську сауну.

Приємно провести час гості готелю можуть в басейні. Глибина басейну: 1-1,4 метра. Тут комфортно плавати в будь-яку пору року, так як температура води підтримується на постійному рівні 26⁰. Особливо приємне купання після відвідування сауни або лазні. Комплекс обладнаний комфортними роздягальнями з індивідуальними шафами для всіх відвідувачів і сучасними душовими.

Переваги оновленого оздоровчого комплексу:

Фітнес-центр працює з 7:00 до 23:00, щоб наші гості мали можливість відвідати його в будь-який зручний для них час.

Сучасне обладнання: різноманітність тренажерів для різних груп м’язів і видів навантажень дозволяє тренуватися максимально ефективно.

У вільний час на будь-який смак: активні заняття або розслабляючий відпочинок на Ваш вибір. У нас кожен гість відкриє для себе найбільш комфортний вид відпочинку: тренування у фітнес залі, плавання в басейні або розслаблення в сауні або лазні.

Необмежене відвідування для гостей готелю. Наші гості можуть насолодитися різноманітністю спортивних і оздоровчих процедур в необмеженій кількості – безкоштовно.

Скористайтеся можливістю відпочити і провести час з користю для здоров’я!

З нетерпінням чекаємо Вас!