President Hotel
01601, Україна, Київська, Київ, вул. Госпітальна 12
Телефон: +38 (044) 256-32-55
Почта: info@presidenthotel.com.ua
Факс: +38 (044) 256-32-53

 • +38 (044) 256-32-55
  вул. Госпітальна 12, Київ, Україна, 01601

  Обов’язкова дезінфекція в President Hotel

  President Hotel застосовує на постійній основі профілактичну дезінфекцію, яка спрямована на попередження виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань серед гостей готелю та персоналу, який обслуговує гостей. Профілактична дезінфекція здійснюється систематично з кратністю, регламентованою санітарними правилами та іншими нормативними документами.

  Найголовніше в наш час —
  це безпека, та довіра

  Тому ми підготували відео про те, яких мір ми притримуємось задля забезпечення вашої безпеки, під час перебування у готелі.

  Як ми піклуємося про гостей?

  Засоби для дезінфекції рук

  В зоні рецепції, лобі-бару, та Слов’янському залі (місце проведення сніданків) встановлені сенсорні засоби для дезінфекції рук. Щовечора проходить генеральна дезінфекція меблів.

  Озонування та кварцування номерів

  Обов’язкове щоденне озонування та кварцування проводиться в кожному номері при прибиранні, та в гостьових зонах. Озонування — високоефективний метод дезінфекції, оскільки озон швидко і надовго усуває шкідливі мікроорганізми, після чого, ми ретельно провітрюємо номери та гостьові зони.

  Озонування транспортних засобів

  Озонування також застосовується в транспортних засобах, які готель використовує при наданні транспортних послуг гостям. При необхідності озонуємо машини гостей.

  Сніданок

  Сніданок подаємо в номер.

  Спа-зона

  Спа-зона озонується, тренажери дезінфікуються щоденно.

  Зона рецепції

  Зона рецепції кварцується кожні 12 годин. Також, ми стерилізуємо: пластикові ключі від номерів, документи, гроші, ручки, все, що гість бере в руки та передає нашому персоналу, проходить обробку.

  Співробітники зони рецепції використовують маски, окуляри та перчатки. Кожен співробітник проходить температурний контроль двічі за зміну.

  Дверні ручки

  Всі дверні ручки в гостьових зонах готелю протираються дезінфікуючим засобом кожні 60 хв.

  Стандарти прибирання номерів

  В зв’язку з цим, ми внесли зміни до стандартів прибирання номерів, а також гостьових зон для того, щоб кожний гість мав змогу знаходитися в чистих приміщеннях, які регулярно дезінфікуються та озонуються. Ми використовуємо професійні сертифіковані засоби для прибирання.

  Система подання повітря в готель

  Крім того, вже декілька років, в систему подання повітря в готель, вбудована система "ActivTek INDUCT 10000" . Ця іноваційна розробка використовує технологію ActivePure (RCI) для усунення неприємних запахів, вірусів, бактерій та інших забруднень повітря.

  Піклування про персонал:

  Усі співробітники готелю використовують засоби персонального захисту: маски, перчатки.

  При вході на роботу кожний співробітник проходить температурний контроль. Співробітник готелю не допускається до роботи, якщо у нього виявлено підвищену температуру.

  В готелі виявлена окрема кімната для того, щоб кожний співробітник мав змогу перепочити при поганому самопочутті, а лікар готелю мав змогу здійснити кваліфікований огляд співробітника.

  В столовій для персоналу знаходиться дезінфектор для рук.

  У всіх приміщеннях ресторанів, кухні та залів проведення заходів суворо витримані міжнародні стандарти роботи НАССР. (директива 93/43/ЄС «Про гігієну харчових продуктів».

  Працівники служби прийому та розміщення користуються кожні півгодини дезінфекторами для рук.

  Озонатор експлуатують у багатьох місцях готелю, таких як: рампа, де приймається товар, цокольні поверхи в готелі та інші місця, де персонал перебуває після робочої зміни.

  President Hotel

  піклується про кожного гостя, адже безпека гостей — наш першочерговий обов’язок.